Dziwny okres
#12
Hej, spadek libido na antykoncepcji hormonalnej jest powszechny. Wiele osób źle znosi pigułki ale jak je bierze wiele lat to nawet nie pamiętają że kiedyś miały inaczej. Do tego kobieca seksualność też się zmienia, rozwija wraz z wiekiem. No a to że reagujemy różnie na różnych partnerów też jest przecież normalne :)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dziwny okres - przez malamiii - 06-12-2022, 00:53
RE: Dziwny okres - przez wikcia - 06-12-2022, 01:05
RE: Dziwny okres - przez wikcia - 06-12-2022, 01:10
RE: Dziwny okres - przez malamiii - 06-12-2022, 01:13
RE: Dziwny okres - przez malamiii - 06-12-2022, 01:17
RE: Dziwny okres - przez wikcia - 06-12-2022, 01:30
RE: Dziwny okres - przez malamiii - 06-12-2022, 01:39
RE: Dziwny okres - przez wikcia - 06-12-2022, 01:56
RE: Dziwny okres - przez malamiii - 06-12-2022, 03:29
RE: Dziwny okres - przez malamiii - 06-12-2022, 03:34
RE: Dziwny okres - przez misia08 - 06-12-2022, 09:57
RE: Dziwny okres - przez o_lisek - 06-12-2022, 10:19
RE: Dziwny okres - przez malamiii - 07-12-2022, 00:16
RE: Dziwny okres - przez misia08 - 07-12-2022, 09:53
RE: Dziwny okres - przez wiolomonisia - 07-12-2022, 10:52
RE: Dziwny okres - przez Zaba - 07-12-2022, 13:22
RE: Dziwny okres - przez misia08 - 07-12-2022, 16:57
RE: Dziwny okres - przez malamiii - 07-12-2022, 23:55
RE: Dziwny okres - przez malamiii - 07-12-2022, 23:56



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości