08-07-2020, 11:49
No z trafieniem z okresem i założeniem spirali to jest rzeczywiście u nas problem. Powodzenia!
|
Powrót do normy -miesiaczkowanie
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|