14-10-2016, 20:16
poczekam do jutra rano jak nic nie będzie to biegnę do pierwszego wolnego gina po receptę. Coś mnie zaczęło w brzuchu kręcić więc może to okres
albo może to dzisiejsza fasolka po bretońsku 
Został mi jeszcze niewykorzystany zestaw z WOW jakby coś.
Cholera, człowiek wiecznie w stresie musi żyć a niestety nie mogę brać tabletek anty :/
Dzięki dziewczyny.
albo może to dzisiejsza fasolka po bretońsku 
Został mi jeszcze niewykorzystany zestaw z WOW jakby coś.
Cholera, człowiek wiecznie w stresie musi żyć a niestety nie mogę brać tabletek anty :/
Dzięki dziewczyny.

