23-06-2026, 00:30
|
Za wcześnie?
|
|
23-06-2026, 08:21
I jak, udało się?
23-06-2026, 19:39
Niestety nie, zużyłam wszystkie 8 miso ale krwawienie się nie zwiększyło, a rano właściwie całkowicie zaniknęło. Mam też duże mdłości. Żałuję, że nie poczekałam jeszcze tych 2, 3 dni bo przecież owulacja mogła się przesunąć i może wcale nie być skończonego 6 tygodnia. Już nie mogłam wytrzymać bo mi cały czas było niedobrze, a tu dalej tak samo. Zamówiłam następny zestaw ale może iść nawet do 3 tygodni, chociaż liczę, że będzie za tydzień, półtorej.
23-06-2026, 19:49
A nie miałaś momentu większego krwawienia?
Wydawałoby się, że im wcześniejsza ciąża tym łatwiej, ale jak widać niekoniecznie. Jesteś w tak wczesnej ciąży, że nawet jak dojdzie za 3 tygodnie to będzie dobrze.
23-06-2026, 19:51
Nie, tylko ten jeden skrzep, tak to tylko krwawienie widoczne głównie na papierze, nawet nie musiałam zmieniać podpaski.
23-06-2026, 20:17
A może ciąża była młodsza i tak jak Lisek wcześniej Ci pisała, mogło się udać mimo niewielkiego krwawienia albo ciąża później.
Ale jeśli wciąż masz mdłosci i czujesz, że się nie udało to przy drugim podejściu już nie ma szans na niepowodzenie.
23-06-2026, 20:18
miało być: ciąża padnie później.
23-06-2026, 21:29
(23-06-2026, 20:17)Karolina1104 napisał(a): A może ciąża była młodsza i tak jak Lisek wcześniej Ci pisała, mogło się udać mimo niewielkiego krwawienia albo ciąża później. Niestety wciąż mam mdłości, są bardzo dokuczliwe, schudłam bo nie dam rady jeść, to przez te mdłości się spieszyłam, a tu jeszcze będzie trzeba się z nimi bujać. |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

