WOW… nie wprowadzajcie kobiety w błąd!

po wypełnieniu konsultacji na wow otrzymuje sie takiego maila z wiadomością automatyczą, która błędnie informuje o przesyłkach w Polsce.

Wszystkie przesyłki wchodza do Polski przez Warszawę i utknięcie ich tutaj,co ma teraz miejsce, powoduje że nigdzie dalej nie dotrą!!!!

Nie wprowadzajcie kobiety w błąd!

 

Zarowalam konsultacje na wow,  o to Ci dostałam od nich jako odpowiedź 

,, To jest automatyczne potwierdzenie.

Chcielibysmy Cie poinformowac, ze aktualnie urzedy celne w Warszawie, Zabrzu i Poznaniu zatrzymuja wiele przesylek. Niestety nie wiemy ile to potrwa.

Jezeli mozesz zaadresowac swoja przesylke do innego wojewodztwa, mozesz uniknac tego problemu.

Może być to adres prywatny lub adres Urzędu Pocztowego wykonującego usługi Poste Restante.

Poste Restante to sposób wysyłki polegający na dostarczeniu przesyłki na adres dowolnego urzędu pocztowego, zamiast na jego prywatny adres. Nie musi to być urząd ‚właściwy’ dla miejsca zamieszkania, ani nawet urząd w miejscowości, w której się mieszka.

Adresy urzędów pocztowych w wygodnych dla Ciebie miejscowościach znajdziesz na stronie http://placowki.poczta-polska.pl/

Kiedy przesylka dotrze do miejsca przeznaczenia – prosimy – w ciagu 14 dni – odbierz przesylke z danego urzedu pocztowego.

 

Otrzymalismy Twoja prosbe o pomoc. Bardzo dziekujemy, ze zaufalas  serwisowi Women on Web. Rozumiemy, ze jestes w stresujacej sytuacji i chcielibysmy Ci pomoc.

Women on Web ,,

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.