Komentarz do komentarza

Pod jednym z artykułów pokazał sie komentarz napisany bezpośrednio do Kobiet w Sieci.

Nas zastanawia, skąd w jedej osobie tyle jadu, nienawiści, braku zrozumienia i empatii? Czyzby osobę opętał szatan w postaci negatywnych emocji na innośc człowieka? No nic innego tylko zgłosić tą osobę aby egzorcyzmy odprawić. Zastanów sie nad sobą bo ta nienawiść trawi od środka, zżera, i zostawia czarne serce bez miłości, bez niewinności.

Nie zniżaj się do naszego poziomu, no chyba ze razem z nami chcesz smarzyć sie w piekle za brak miłosierdzia dla bliźniego.

Mam nadzieję ze ci mówia coś te słowa… „miłuj bliźniego jak siebie samego…” jesli nie to niewiele różnisz się od tych co świętą wojnę rozpętują

Pozdrawiam, z miłosierdziem mojm „bzykanym”

@KobietywdiabelskiejSieci
czemu kłamiesz tak bezczelnie???

czemu piszesz o prowokacji w sytuacji kiedy NAPRAWDĘ zabijacie dzieci,podrzynacie im gardła,rozszarpujecie na kawałki,a potem z faryzejskim oburzeniem protestujecie i odwracacie głowy na ulicach gdy Mariusz Dzierżawski pokazuje wam TYLKO ZDJĘCIA waszych rzekomych prowokacji,a tak naprawdę zabójstw waszych dzieci ,które nie zdąźą nawet spojrzeć wam w oczy.

Wy nikogo niczym nie prowokujecie tylko namolnie namawiacie dziewczyny do morderstw.Chcecie żeby stały się chodzącymi trumnami własnych nieurodzonych dzieci.

I skąd ta obsesja ,że ktoś was śledzi?To nie „ktoś”tylko wasze wyrzuty sumienia,głęboko pochowane-nie dają wam spokoju w nadziei,że kiedyś staniecie w Prawdzie wobec okrucieństw z którymi się tak obnosicie.
Większość normalnych kobiet kompletnie się wami nie interesuje za to wy pchacie się drzwiami i oknami do mediów,wysyłając co i rusz jakąś tzw.prowokatorkę do tv.

W tym roku wasze „rekolekcje'”przedświąteczne głosiła niejaka bratkowska,która zapragnęła wprowadzić nową tradycję na święta Bożego Narodzenia a mianowicie zabijania dziecka w swoim łonie zamiast karpia wyłowionego ze stawu,za którym stoją murem tzw.ekolodzy.
Jakoś wielu chętnych na ten holokaust się nie znalazło,idea nie przetrwa nawet sezonu a co dopiero mówić o 2000tys.lat.
„Rekolekcje” bratkowskiej JUŻ zakończyły się porażką.

Jesteście bez szans wobec alternatywy jaką daje nam nasz Stwórca-Dobry Bóg.
Choćbyście wszystkich dookoła pozabijały-nie tylko dzieci,które nie mają szans się przed wami schować lub uciec,ale nas dorosłych też-to nie wygracie!
Zostaniecie same ze swoimi sumieniami i nadal będziecie myślaly że ktoś was śledzi.
Za kilka lat(szybko zleci!)-starsze ,smutne ,pomarszczone panie z pustymi oczami,bezpłodne ,często bez dzieci.Często z pieskami,które śpią przykryte kołderkami i mają ubranka na mróz i  modne fryzurki.

Czy myślicie że tak zachwalany na waszych stronkach bożek”bzykanie'(wasze określenie) naprawdę wystarczy aby na stare lata myśleć że wasze życie było dobre?
A w momencie śmierci(każdego to czeka)będą przy was wasze dzieci czy raczejduszyczki waszych dzieci?

Skorzystałam z zaproszenia i weszłam na ta stronę…
Z pozoru niewinna a jednak parszywa…
Młoda dziewczyna może się jednak nie zorientować ,że wpada w ciasne sieci wchodząc pod ten adres.Mogłaby pomyśleć że jest u dobrej cioci na kawce.
O zamiarach tej”dobrej cioci”dowie się dopiero wtedy gdy poczuje się bardzo źle,bo do kawy dodany był arszenik.
Ale wtedy może być za późno…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.