Nie dajcie się oszukiwać!!!

Kobieto… Ty, własnie Ty, która przed chwilą zrobiłaś test ciążowy i siadłaś do komputera aby wyszukac informacji o aborcji.

Do Ciebie własnie kieruję ten apel. Wiem, ze jesteś zdenerwowana, panikujesz i czujesz bezradność, samotność. Wyobraź sobie nie jesteś sama. Nie ty jedna wykonałaś ten krok, nie ty jedna w tej chwili podejmujesz decyzję.

Wyobraź sobie, że w tym samym momencie conajmniej 10 takich kobiet jak ty robi dokładnie to samo. I jak sie teraz z tym czujesz?

Dalej czujesz samotność? panikę?

Mam nadzieję, że już nie. Mam nadzieję, że teraz usiądziesz spokojnie przed swoim komputerem i ze spokojem zaczniesz podejmowac decyzję co kupić, gdzie kupić i za ile.

Mam nadzieję, że nie dasz się oszukać tym handlarzom którzy chcą cię oszukac na każdym kroku wciskając ci tabletkę niewiadomego pochodzenia jako RU486.

Mam nadzieję, że ominiesz wzrokiem oferty rzekomych ginekologów (pseudo bo żaden szanujący sie lekarz z obawy utraty praw do wykonywania zawodu nie ogłosi się z propozycją wywołania okresu).

Mam nadzieję, że poczytasz dokładnie o metodach wykonania aborcji, stosowanych do tego leków, dawek, nazw oraz ilości.

Mam nadzieję, że ze sceptycyzmem potraktujesz te oferty.

Mam nadzieję, ze jak kupisz od handlarza to zapłacisz przy odbiorze po wcześniejszym dokonaniu sprawdzenia zawartości przesyłki.

Mam nadzieję, że nawet jak niedokładnie sprawdzisz to mimo wszystko zastanowisz się czy może kogoś się poradzić co z tym zrobić

… i na koniec mam nadzieję, ze jak nie znajdziesz nikogo wokół siebie złapiesz za telefon i zadzwonisz do nas aby spokojnie porozmawiać o tym co robić dalej…

nasze nr telefonów

725 892 134

503 937 745

730 861 724

nie bój sie, my też to przeszłysmy, my wiemy jak to jest…

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.