Jak ktoś nie wie to pewnie za chwilę się dowie, w programie TAK czy NIE Katarzyna Bratkowska oświadczyła, że w Wigilię Bożego Narodzenia przerwie ciążę. Dla nas to nie nowość, nie ona pierwsze i nie ostatnia, i nie tylko w Wigilię, bo zdarzało się nam to i w Święta Wielkiej Nocy. Taki „life”. W tym temacie nie ma dobrych czy złych dni.
„Kobiety w Sieci” popierają dostępność aborcji na życzenie. Popierają, bo same mają takie doświadczenia. Dlatego też są współautorkami petycji, jaka ukazała się w tym temacie:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=10189
Prosimy o podpisy