antykoncepcja po akcji
Dziewczyny podbijam temat! Akcję miałam 2 kwietnia. Krwawic przestałam juz dawno,teraz czekam na okres. Mam tabletki anty i byłam przekonana,ze muszę zacząć je stosować od pierwszego dnia pierwszego okresu po akcji,więc czekam...jakos wcześniej nie szukałam inf na temat tego kiedy mogę zacZąć je stosować i teraz żałuję,bo jak czytam,to wszędzie prawie jest napisane,ze można je zacząć brac do 5 dni po akcji,czyli przegapilam ten moment...Czy teraz,jak dostanę okres,mogę je zacząć brać od pierwszego dnia cyklu? Czy to będzie już pewna ochrona? Skąd mam wiedzieć,czy to będzie już okres "normalny" czy plamienie/krwawienie związane z akcją? Chociaz w sumie,jak się zakończyło krwawienie bezpośrednio po akcji,to po drodze juz nic takiego się nie działo.
Odpowiedz
Mozesz zaczac je brac w pierwszym dniu okresu.
Pierwsze 7 dni stosuj dodatkowa ochrone bo pelne dzialanie tabletek jest po tygodniu dopiero.
Okres moze zaczynac sie plamieniem ale faktyczny poczatek jak leci juz porzadnie. Ze wymieniasz podpaski co kilka godzin. Jesli aborcje mialas 2 kwietnia to okresu mozna sie juz spodziewac.
Pojawia sie od 4 do 6 tygodni po aborcji
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Dzisiaj zaczęłam lekko krwawic. Zaczyna się jak normalny okres,tzn na razie nie ma.dużo krwi. Czy mogę to uznać za pierwszy dzien cyklu i zacząć brać tabletki?-czy poczekac az się rozkręci? Kurcze sama nie wiem,czy to już ten "właściwy" okres czy może plamienie jakieś
Odpowiedz
Tak możesz przyjąć ten dzień jako pierwszy dzień cyklu.
"Niektórzy widzą w aborcji zabijanie, inni prawo do własnego ciała. A aborcja w Polsce to przede wszystkim strach i samotność kobiet."
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości