Kobiety w Sieci

Pełna wersja: antykoncepcja po akcji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Witam dziewczyny.
proszę o poradę.
12.01 miałam akcję, dzis dostałam pierwszy okres. Generalnie wszystko się odbyło bez problemów. Nie wiem co teraz powinnam zrobić: czy brać dziś pierwszą tabletkę anty czy poczekac jeszcze miesiąc, żeby się wszystko ustabilizowało? Nie bardzo chcę czekać, wiadomo dlaczego, z drugiej strony mam niebawem usg, poza tym może oraganizm musi dojść do siebie? Poradżcie pliss
możesz wziąc pierwsza tabletkę już dziś, dochodzenie do siebie a antykoncepcja nie ma ze sobą nic wspólnego
A ja mam takie pytanko.
Otóż zaczęłam brać tabletki anty -vixpo. Mam za sobą ok półtora tyg juz (nie mogę policzyć bo nie mam przy sobie i nie pamiętam dokładnie) no i dziś tzn przed ok 30 min podczas siku zauważyłam krew na papierze toaletowym.
O co chodzi. ? Nigdy do tej pory - jak bralam anty nie zdarzyło mi się żadne plamienie w trakcie. Biorę mniej więcej o tej samej porze - pamiętam ;) żeby tak było. I tak się teraz zastanawiam co to i skąd to się bierze.
A może nadchodzace dni płodne tak się zaznaczają. ? No zglupialam heh.
Nic się nie dzieje. Podczas przyjmowania tabletek zdarzaja się plamienia. Zwłaszcza przez pierwsze trzy miesiące maja prawo zdarzac się rozne anomalie :)
Tez tak pomyślałam ale wolałam się upewnić. Zwłaszcza że to ,, mój pierwszy raz" heh ;) z takimi plamieniami.
Potwierdzam to, co napisała Justa. To się po prostu zdarza :)
Ktoś zamawiał mega pakę od WHW czy nie było problemów z przesyłką? gdzieś czytałam, że do Polski mogę ściągać 5 najmniejszych opakowań leków. Przesyłka od WHW <3 zawiera ich aż 13 Myślę sobie, że chciałabym się u nich zaopatrzyć. Może mi ktoś powiedzieć czy z tab. wszystko ok, działają, efekty uboczne do przeżycia???
Ja zamawialam :)
Od razu na początku działalności whw.
Nie bylo problemów, przesylke otrzymalam. Co prawda UC przetrzymal mi ją przez 3 dni, otwierali, sprawdzali zawartość... zdziwilo ich zapewne co tam jest, ze taka duza paczka. Przyzwyczajeni byli do malych kopert z zestawem ;) Ale puscili bez żadnych wyjaśnień ani zapytan...wiedzieli, ze tam nic nielegalnego nie ma.

A dlaczego mialyby nie dzialac ;)
Działają jak na razie :)

Mają całkiem niska zawartość hormonów w porównaniu do tabletek dwuskladnikowych dostępnych w Polsce, więc skutki uboczne nie powinny byc bardzo odczuwalne.
Ja jestem zadowolona :)
(25-11-2014, 10:19)nonono napisał(a): [ -> ]Ktoś zamawiał mega pakę od WHW czy nie było problemów z przesyłką? gdzieś czytałam, że do Polski mogę ściągać 5 najmniejszych opakowań leków. Przesyłka od WHW <3 zawiera ich aż 13 Myślę sobie, że chciałabym się u nich zaopatrzyć. Może mi ktoś powiedzieć czy z tab. wszystko ok, działają, efekty uboczne do przeżycia???
5 najmniejsyzch opakowań dotyczy lekow niedopuszczonych do obrotu w Polsce
leki zawierajace estrogen i progesteron syntetyczny są w Polsce dopuszczone do obrotu i ten przepis tego typu leków nie dotyczy
mozna ciągnąc wagon:D
Cudownie :) więc sobie zamawiam :D:D:D Kocham WHW kolejny raz zrobią mi dobrze :D
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8