APEL WYBORCZY DO KOBIET
#1
APEL WYBORCZY DO KOBIET


W najbliższą niedzielę (24 maja) odbędą się wybory prezydenckie. Kongres Kobiet APELUJE O WASZ UDZIAŁ w tych wyborach, bo w tym dniu zdecydują się losy kraju, przyszłość kobiet i ich praw.

Kongres Kobiet od początku walczył o realizację fundamentalnych postulatów: równości, wolności od przemocy, a także refundacji zapłodnienia in vitro. Prezydent Bronisław Komorowski ratyfikował Konwencję antyprzemocową, jest naszym sojusznikiem w sprawie zapłodnienia in vitro. Andrzej Duda zaś chce karać więzieniem lekarzy, którzy dzięki metodzie in vitro realizują marzenia kobiet i mężczyzn
o rodzicielstwie. Andrzej Duda jest przeciwnikiem konwencji zapobiegającej przemocy wobec kobiet. Wybór jest więc prosty:

GŁOSUJEMY NA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO!




Czy wiesz, że Kongres Kobiet jest organizowany w czynie społecznym? Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy, poprzez wykupienie cegiełki-darowizny na rzecz działalności Stowarzyszenia Kongres Kobiet - WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA


Bądź na bieżąco z VII Kongresem Kobiet i naszymi działaniami!

więcej na www.kongreskobiet.pl
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#2
Jasna sprawa :)
Umysł jest jak spadochron. Jeśli nie jest otwarty nie działa
Odpowiedz
#3
A miałam zalorzyc wwateq wyborczy :)
Odpowiedz
#4
Ja wolę siedzieć w gównie po pas -z komorem niż po uszy z dudą :p
Za Komorowskim okok
Odpowiedz
#5
tak, tak, nie chcemy siedzieć w więzieniu :)
Btw oglądacie debatę?jeden wypomina drugiemu orła na koszulkach, a w riposcie oskarżenie o orła z czekolady :lol:
(jestem za tym z czekolady, jest teraz w jednym z warszawskich szpitali i pachnie cuuudownie mniam )
Odpowiedz
#6
Nie ja nie oglądam bom w pracy :(
Odpowiedz
#7
oglądam ....
średnia płaca 2800 netto w PL ????
moje marzenie :(
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#8
Jasne ze Bronek :) lepszy on niż Duda...
Odpowiedz
#9
Bronek oczywiscie :) nie moze byc inaczej kurcze, zaden Duda!!!!!!!!
Odpowiedz
#10
Komorowski popierał (i popiera) "kompromis aborcyjny". No, ale oddanie władzy PiS oznacza, że i te obecne wyjątki, w których aborcja jest możliwa, są zagrożone, ograniczone zostanie in vitro (bo na całkowity zakaz chyba się nie odważą), pojawi się też pewnie kwestia ograniczenia dostępu do ellaOne. Tak więc trzeba wybrać "mniejsze zło" i głosować przeciw Dudzie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości