25-04-2026, 08:41
A coś więcej? Który to tydzień ciąży? Po plum miałaś wczoraj krwawienie? Jakie w porównaniu do miesiączek?
|
Dziś zaczęłam akcję
|
|
25-04-2026, 08:41
A coś więcej? Który to tydzień ciąży? Po plum miałaś wczoraj krwawienie? Jakie w porównaniu do miesiączek?
25-04-2026, 09:23
Według Ostatniej miesiączki (24 luty)8+3 wczoraj, ale według mnie mniejszy gdzieś w 2 albo 2 weekend marca to się stało. Miałam krwawienie takie jak na miesiączki tyle że dużo skrzepów wyleciało. Od wczoraj zmieniłam 3 podpaski poporodowe to nie wiem czy dużo tej krwi jest czy powinno być wiecej
25-04-2026, 09:37
A teraz jak byłam w łazience coś długiego się że mnie ciągnęło nie chciało odpaść takie cienkie i długie musiałam pomoc i na papierze została taka żywa czerwona krew z domieszką takiej ciemnej.
25-04-2026, 10:31
25-04-2026, 10:48
No, to teraz myślę, że jesteś po abo
25-04-2026, 11:02
25-04-2026, 11:05
25-04-2026, 17:11
O 17 wzięłam 4miso trzymajcie kciuki boje sie
(()
25-04-2026, 17:22
Moge je połknąć zaraz nie?
25-04-2026, 18:56
Tak, można połknąć resztki. Co u Ciebie?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|