Wprowadzenie w błąd co do rokowań ciąży przez lekarza.
#8
(24-01-2021, 11:41)Bezimienna182 napisał(a): a to wyszlo na pierwszym usg pytam bo pewnych rzeczy lekarze nie sa wstanie stwierdzic ja miala. ciaze 50/50 bo szybko przeszly mi duze mdlosci i zaczelam plamic tez dostalam leki na podtrzymanie ale nie wzielam ich bo wiedzialam ze bd brala tabletki. na pierwym usg lekarz powiedzial mi ze ciaza rozwija sie prawidlowo jest cialo zolte ale zobaczymy co dalej mialam plamienia i na kokojne usg w 7 tyg juz nie poszlam dlatego pytam.
Rozumiem zal bo poronilam pierwsza ciaze gdzie w 6tyg przestalo sie dziecko rozwijac a w 11tc mialam zabieg ale moim zdaniem lekarz nie mial na nic wplywu( w moim przypadku kazdy jest indywidualny)

Decyzja o usunięciu zapadła po 3 USG w 7/8 tygodniu. Wiem, że lekarz nie miał wpływu, chodziło o informację, że słabe wyniki bety źle rokują. Na tej podstawie (gdybym uzyskała tę wiadomość od lekarza - nie na własną rękę) nie podtrzymywałabym tej ciąży, a te złe wyniki były już około 4 tygodnia ciąży.
Przez cały okres ciąży (oprócz przedostaniego USG) byłam przekonywana, że mam się nie przejmować wynikami betami i że ciąża nie jest bardziej zagrożona od innych co nie było prawdą. Ignorowano mój niepokój i zapewniano, że na ten etap ciąży wszystko jest w porządku.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wprowadzenie w błąd co do rokowań ciąży przez lekarza. - przez Ona1410 - 24-01-2021, 11:50



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości