Za wcześnie?
#13
(23-06-2026, 08:21)Karolina1104 napisał(a): I jak, udało się?
Niestety nie, zużyłam wszystkie 8 miso ale krwawienie się nie zwiększyło, a rano właściwie całkowicie zaniknęło. Mam też duże mdłości. Żałuję, że nie poczekałam jeszcze tych 2, 3 dni bo przecież owulacja mogła się przesunąć i może wcale nie być skończonego 6 tygodnia. Już nie mogłam wytrzymać bo mi cały czas było niedobrze, a tu dalej tak samo. Zamówiłam następny zestaw ale może iść nawet do 3 tygodni, chociaż liczę, że będzie za tydzień, półtorej.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 16-06-2026, 14:09
RE: Za wcześnie? - przez o_lisek - 16-06-2026, 14:18
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 16-06-2026, 14:31
RE: Za wcześnie? - przez o_lisek - 16-06-2026, 15:03
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 16-06-2026, 15:32
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 20-06-2026, 20:05
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 22-06-2026, 20:28
RE: Za wcześnie? - przez o_lisek - 20-06-2026, 21:06
RE: Za wcześnie? - przez Malachite - 22-06-2026, 20:36
RE: Za wcześnie? - przez Karolina1104 - 22-06-2026, 22:35
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 23-06-2026, 00:30
RE: Za wcześnie? - przez Karolina1104 - 23-06-2026, 08:21
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 23-06-2026, 19:39
RE: Za wcześnie? - przez Karolina1104 - 23-06-2026, 19:49
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 23-06-2026, 19:51
RE: Za wcześnie? - przez Karolina1104 - 23-06-2026, 20:17
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 23-06-2026, 21:29
RE: Za wcześnie? - przez Karolina1104 - 23-06-2026, 20:18



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości