23-06-2026, 19:39
Niestety nie, zużyłam wszystkie 8 miso ale krwawienie się nie zwiększyło, a rano właściwie całkowicie zaniknęło. Mam też duże mdłości. Żałuję, że nie poczekałam jeszcze tych 2, 3 dni bo przecież owulacja mogła się przesunąć i może wcale nie być skończonego 6 tygodnia. Już nie mogłam wytrzymać bo mi cały czas było niedobrze, a tu dalej tak samo. Zamówiłam następny zestaw ale może iść nawet do 3 tygodni, chociaż liczę, że będzie za tydzień, półtorej.
