Za wcześnie?
#11
(22-06-2026, 22:35)Karolina1104 napisał(a): I jak tam, wszystko w porządku?
Dobrałam teraz miso bo pojawiło się krwawienie ale nie wielkości miesiączki tylko mniejsze, do tego jeden ok 3 cm skrzep. Zobaczymy co będzie dalej.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 16-06-2026, 14:09
RE: Za wcześnie? - przez o_lisek - 16-06-2026, 14:18
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 16-06-2026, 14:31
RE: Za wcześnie? - przez o_lisek - 16-06-2026, 15:03
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 16-06-2026, 15:32
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 20-06-2026, 20:05
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - 22-06-2026, 20:28
RE: Za wcześnie? - przez o_lisek - 20-06-2026, 21:06
RE: Za wcześnie? - przez Malachite - 22-06-2026, 20:36
RE: Za wcześnie? - przez Karolina1104 - 22-06-2026, 22:35
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - Wczoraj, 00:30
RE: Za wcześnie? - przez Karolina1104 - Wczoraj, 08:21
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - Wczoraj, 19:39
RE: Za wcześnie? - przez Karolina1104 - Wczoraj, 19:49
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - Wczoraj, 19:51
RE: Za wcześnie? - przez Karolina1104 - Wczoraj, 20:17
RE: Za wcześnie? - przez Wodagazowana - Wczoraj, 21:29
RE: Za wcześnie? - przez Karolina1104 - Wczoraj, 20:18



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości