28-04-2026, 17:52
No i super, to mogłabyś wziąć misoprostol jak tylko wstaniesz rano. Aborcja trwa parę godzin, tak od 1 do 5 przeciętnie. Masz szansę do południa być po.
A dzisiaj jakbyś wzięła miso o 22 to zerwałabyś i siedziała sama w nerwach, bo my pójdziemy spać.
Możesz jutro zrobić pierwszą betę, a potem we czwartek/ sobotę/ poniedziałek drugą. W zależności od dostępności laboratoriów.
A dzisiaj jakbyś wzięła miso o 22 to zerwałabyś i siedziała sama w nerwach, bo my pójdziemy spać.
Możesz jutro zrobić pierwszą betę, a potem we czwartek/ sobotę/ poniedziałek drugą. W zależności od dostępności laboratoriów.

