27-04-2026, 17:22
Hejka. 13 kwietnia lekarz mi zlecił betę wyszła coś prawie 4000 tys. Abo była 24,25 kwietnia. Dziś zrobiłam betę wynik 1051. Czy jest sens robić betę znowu w środę? Czy już widać że abo udana? I dodaam że widziałam to w toalecie najpierw plum na drugi dzień kulke taka.
