26-04-2026, 18:00
U mnie się udało,szok jak to zobaczyłam,mocny ból brzucha po. Dzisiaj byłam w pracy boli mniej krwi leci dużo mniej, i nie czuję się tak źle jak wtedy jak byłam w ciąży,uf. Żałuję że to widziałam trauma troche….
jeszcze raz wielkie dzięki dla liska. Jak myślicie kiedy mogę wrócić na treningi? Czy już mogę jak czuje sie ok?
jeszcze raz wielkie dzięki dla liska. Jak myślicie kiedy mogę wrócić na treningi? Czy już mogę jak czuje sie ok?
