24-04-2026, 17:58
(24-04-2026, 17:57)Kkkkkk napisał(a):(24-04-2026, 17:19)Żabcia2102 napisał(a):Uda się, zobaczysz. Mnie takie konkret krwawienie rozpoczęło po 2-3 godz. Bolał mnie brzuch, nie jakoś mega mocno. Wzięłaś już miso?(24-04-2026, 15:40)Kkkkkk napisał(a): Tak wzięłam wczoraj ta pierwsza tabletkę o 8.10 i dziś też o 8.10 te 4 tylko że trzymałam sporo dłużej bo średnio się rozpuszczały. Krwawie tylko trochę czasami jakis skrzep poleci ale nic więcej, sądzę że krwawie tak jak w miesiączkę ?
Kurcze ja wzięłam dziś i też tylko troszeczkę krwawie skrzepy jakieś Lecą ciemne ale nic więcej nie widzę , boje się że mi się nie uda ?
