24-04-2026, 14:33
A czego się obawiasz?? Ja byłam zdecydowana… tylko bałam się reakcji organizmu. Byłam w 5tc. Na tym forum poczułam wsparcie.
To jest wszystko zależne od tego, czego tak naprawdę chcesz. To trudna decyzja dla każdej osoby zmagającej się z tym tematem…
To jest wszystko zależne od tego, czego tak naprawdę chcesz. To trudna decyzja dla każdej osoby zmagającej się z tym tematem…

