17-04-2026, 18:41
O 10:50 wzięłam miso, po około 2-3 godzinach zaczęło się krwawienie, są skrzepy i niestety biegunka. Ból był 5/10, ale niestety nie widziałam żeby wyleciało ze mnie coś co przypominało tkankę ciążową. Teraz krwawie ale nie zbyt dużo. To mniej więcej 5-6 tydzień ciąży.

