14-04-2026, 16:41
Cześć, ja też jeszcze wczoraj byłam w tym miejscu - bałam się, że przesyłka nie dojdzie, ale dzisiaj (po siedmiu dniach od zamówienia) czekała na mnie w skrzynce
Jutro zaczynam akcję. Trzymam za ciebie kciuki!
Jutro zaczynam akcję. Trzymam za ciebie kciuki!
