14-04-2026, 12:40
Zrobiłam wtedy badania beta spadała po tygodniu test wyszedł negatywny. Krwawienie ustapilo.
01.04.2026 dostałam okres bardziej obfity niż zawsze że skrzepami trwał do 7.04.2026 też dłużej niż zwykle. Krwawienie ustapilo a dziś tj. 14.04 znowu się pojawiło takie bardziej plamienie czy tak może jeszcze hyc skoro abo było 08.02?
01.04.2026 dostałam okres bardziej obfity niż zawsze że skrzepami trwał do 7.04.2026 też dłużej niż zwykle. Krwawienie ustapilo a dziś tj. 14.04 znowu się pojawiło takie bardziej plamienie czy tak może jeszcze hyc skoro abo było 08.02?
