02-04-2026, 11:47
Hej, podejrzewam, że Twoja ciąża przestała się rozwijać i pojawi się krwawienie w najbliższych dniach. Ale możliwe też, że nie i to zwykłe doznania ciążowe połączone z biegunką z innego powodu.
Partnerowi powiedz, że normalni ludzie nie chwalą się ciążą za wcześnie, bo mniej więcej co czwarta ciąża jest roniona w pierwszym trymestrze i że nie chcesz na razie nikomu mówić, dopóki nie będzie wiadomo, że wszystko jest z nią ok.
Jak Ci zależy żeby pójść do gina to możesz w kazdej chwili, to może od razu będzie wiadomo czy faktycznie ciąża się trzyma, czy nie rozwija.
Jeśli z ciążą okej to po bedziesz udawać naturalne poronienie podczas aborcji, to nic trudnego, bo wygląda tak samo
Partnerowi powiedz, że normalni ludzie nie chwalą się ciążą za wcześnie, bo mniej więcej co czwarta ciąża jest roniona w pierwszym trymestrze i że nie chcesz na razie nikomu mówić, dopóki nie będzie wiadomo, że wszystko jest z nią ok.
Jak Ci zależy żeby pójść do gina to możesz w kazdej chwili, to może od razu będzie wiadomo czy faktycznie ciąża się trzyma, czy nie rozwija.
Jeśli z ciążą okej to po bedziesz udawać naturalne poronienie podczas aborcji, to nic trudnego, bo wygląda tak samo

