Proszę o wyjaśnienie
#4
Proszę mnie nie oceniać źle...pomyślałam że jeśli wezmę tylko ta pierwsza tabletkę to zarodek obumrze i na najbliższym badaniu USG lekarz po prostu stwierdzi że ciąża obumarła. Ale co jeśli wezmę ta pierwszą tabletkę z zestawu a pozostałych nie, a na zarodek to nie zadziała?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Proszę o wyjaśnienie - przez dorota0811 - 31-03-2026, 13:32
RE: Proszę o wyjaśnienie - przez o_lisek - 31-03-2026, 15:40
RE: Proszę o wyjaśnienie - przez dorota0811 - 31-03-2026, 18:16
RE: Proszę o wyjaśnienie - przez dorota0811 - 31-03-2026, 18:19
RE: Proszę o wyjaśnienie - przez o_lisek - 31-03-2026, 19:04



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości