31-03-2026, 18:16
Dziś zrobiłam przelew z darowizną na rzecz fundacji. Czekam na potwierdzenie i wtedy zostaną wysłane do mnie tabletki. Orientujecie się ile może to trwać, kiedy mogę spodziewać się przesyłki?
Pytałam o przyjęcie jedynie jednej tabletki gdyż boję się że jak mój partner zobaczy że krwawię to będzie mnie chciał wieźć do szpitala bo on jest przeciwny abo. Ja jestem zdecydowana, mam już dwoje nastoletnich dzieci i nie chcę kolejnej ciąży. Martwię się jak w szpitalu zareagują lekarze jak przyjadę z krwawieniem. Czy nie zorientują się i nie powiedzą partnerowi że sama zażylam tabletki. Paraliżuje mnie ten strach.
Pytałam o przyjęcie jedynie jednej tabletki gdyż boję się że jak mój partner zobaczy że krwawię to będzie mnie chciał wieźć do szpitala bo on jest przeciwny abo. Ja jestem zdecydowana, mam już dwoje nastoletnich dzieci i nie chcę kolejnej ciąży. Martwię się jak w szpitalu zareagują lekarze jak przyjadę z krwawieniem. Czy nie zorientują się i nie powiedzą partnerowi że sama zażylam tabletki. Paraliżuje mnie ten strach.

