Czy to mogą być powikłania?
#5
Gorączki już nie mam. Bardziej wiązałam to za przeziębieniem bo razem z bólem głowy i stanem podgorączkowym bolało mnie strasznie gardło.
Dopiero pozniej pomyślałam że mogą to być jakieś powikłania ale gorączka minęła ,mam 36.7-37.Krwawienie powoli staje się mniejsze ,więc od czekam jak uznam że jest mniejsze i wtedy wezmę.
Myślę że jutro będę w stanie iść zrobić rano badania.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 08:34
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 12:00
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 12:28
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 13:47
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 14:24
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 14:29



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości