19-03-2026, 14:24
Gorączki już nie mam. Bardziej wiązałam to za przeziębieniem bo razem z bólem głowy i stanem podgorączkowym bolało mnie strasznie gardło.
Dopiero pozniej pomyślałam że mogą to być jakieś powikłania ale gorączka minęła ,mam 36.7-37.Krwawienie powoli staje się mniejsze ,więc od czekam jak uznam że jest mniejsze i wtedy wezmę.
Myślę że jutro będę w stanie iść zrobić rano badania.
Dopiero pozniej pomyślałam że mogą to być jakieś powikłania ale gorączka minęła ,mam 36.7-37.Krwawienie powoli staje się mniejsze ,więc od czekam jak uznam że jest mniejsze i wtedy wezmę.
Myślę że jutro będę w stanie iść zrobić rano badania.
