19-03-2026, 12:28
Mam 4 tabletki . W nocy miałam temperaturę ok 38 dziś czuje się trochę jak na początku przeziębienia ale jest ok.
|
Czy to mogą być powikłania?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 08:34
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 12:00
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 12:28
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 13:47
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 14:24
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 14:29
|