Czy to mogą być powikłania?
#3
Mam 4 tabletki . W nocy miałam temperaturę ok 38 dziś czuje się trochę jak na początku przeziębienia ale jest ok.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 08:34
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 12:00
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 12:28
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 13:47
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 14:24
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 14:29



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości