Czy to mogą być powikłania?
#2
Hej, to nie tak. Macica po aborcji /poronieniu oczyszcza się kilka tygodni. Przebieg tego procesu może być dziwny, nie taki jak podczas miesiączki. Nie dostałaś jeszcze miesiączki, miesiączka wraca najwcześniej po 4, ale częściej po 6-8 tygodniach od abo. Bóle brzucha są normalne. To co się wydarzyło wczoraj to nawrót oczyszczania pewnie po lekkim zastoju, stąd silne bóle czy nawet gorączka. Czy dzisiaj temperatura ciała jest okej? Mierzyłaś? Masz jeszcze misoprostol?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 08:34
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 12:00
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 12:28
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 13:47
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez Kate09 - 19-03-2026, 14:24
RE: Czy to mogą być powikłania? - przez o_lisek - 19-03-2026, 14:29



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości