19-03-2026, 12:00
Hej, to nie tak. Macica po aborcji /poronieniu oczyszcza się kilka tygodni. Przebieg tego procesu może być dziwny, nie taki jak podczas miesiączki. Nie dostałaś jeszcze miesiączki, miesiączka wraca najwcześniej po 4, ale częściej po 6-8 tygodniach od abo. Bóle brzucha są normalne. To co się wydarzyło wczoraj to nawrót oczyszczania pewnie po lekkim zastoju, stąd silne bóle czy nawet gorączka. Czy dzisiaj temperatura ciała jest okej? Mierzyłaś? Masz jeszcze misoprostol?

