04-03-2026, 22:51
Miałam krwawienie 30 min po zażyciu tab. W pierwszych godzinach Krwawienie obfite duża ilość skrzepow lekki ból ale po imuorofenie przechodził. Nawet byłam na początku przerażona ta ilością krwi jednak dzięki temu byłam pewna że się udlao i ustąpiły mdłości, senność. Później było normalne plamienie, brązowa wydzielina tydzien spokoju teraz krwawienie wróciło ale też zaczęłam chodzić na treningi więc myślę że to przez wysiłek fizyczny. Betę mogę wykonać dopiero w przyszłym tygodniu. Z jednej strony wiem że się udało a z drugiej ten test wybił mnie z tej pewność. A czy po takim czasie jest sens brać pozostałe tabletki?
