Prośba o wsparcie
#21
No tak bo to się dobiera jak nie krwawi i nic się nie dzieje, ale też jak słabo. No i ogólnie właśnie ,że jak coś nie zaszkodzi :) no to dobrze. Pewnie wszystko się udalo
Odpowiedz
#22
Też tak myślę, teraz tylko żeby się nie pojawiły żadne skutki uboczne i za kilka dni pójdę sprawdzić prawdopodobnie na USG, czy się udało i jak to wygląda. Od razu poproszę o jakieś inne tabletki.
Zostało mi tylko poinformowac partnera o stracie ciąży, ale nie mam pojęcia kiedy i jak to zrobić, bo wyjechał do pracy na 2tyg.
Odpowiedz
#23
Chyba najlepiej odrazu. Im szybciej tym lepiej. Tzn np. jutro rano, powiedzieć że krwawiłas mocno więc myślisz,że poroniłas. Ja bym tak zrobiła nie czekała..
Będzie wszytsko dobrze, powiedzenia
Odpowiedz
#24
Noc za mną, teraz czuję bardziej dyskomfort niż ból, w nocy jeszcze czułam ból pleców, brzucha i ciągło mnie w lewej pachwinie, ale już jest dobrze. Krwawienie już niewielkie. Czy tak powinno być po udanej abo? W środę pójdę na USG. Dziękuję, że byłyście że mną.
Odpowiedz
#25
Hej, tak, to co opisujesz jest typowe. Brzuch będzie pobolewać jeszcze kilka dni, krew też będzie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości