![]() |
|
Wsparcie, strach - Wersja do druku +- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net) +-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114) +--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121) +--- Wątek: Wsparcie, strach (/showthread.php?tid=9932) |
RE: Wsparcie, strach - Xxx8701xxx - 29-04-2026 To idź spać, a od rana możesz tutaj pisać, na pewno dostaniesz wsparcie RE: Wsparcie, strach - Malymis - 29-04-2026 Hej, więc w nocy miałam wymioty i nie wzięłam tabletek. Zaczęłam silnie krwawić, wypadło też coś przypominające wątróbkę. Krwawienie się uspokoiło i nad ranem o 6 przyszło drugi raz. Udało mi się zasnąć i właśnie się obudziłam. Co robić dziewczyny ? Lecieć szybko do laboratorium i po powrocie zażyć tabletki? Nie sądziłam że w nocy się to tak rozwinie. Ból duży nie był, tak jak przy okresie. RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 29-04-2026 Hej, to jak wolisz. Możesz najpierw lecieć na badanie, albo możesz najpierw wziąć tabletki. Już pewnie po wszystkim, ale na wszelki wypadek lepiej wziąć miso. RE: Wsparcie, strach - Malymis - 29-04-2026 (29-04-2026, 10:20)o_lisek napisał(a): Hej, to jak wolisz. Możesz najpierw lecieć na badanie, albo możesz najpierw wziąć tabletki. Już pewnie po wszystkim, ale na wszelki wypadek lepiej wziąć miso. RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 29-04-2026 Na pewno będzie mocniejsze krwawienie przez kilka godzin, bo misoprostol sprowokuje skurcze. Mogą też wystąpić skutki uboczne jak wymioty czy dreszcze. Napisałaś bardzo lakonicznie o nocy, więc nie traktuj mojego przewidywania, że już po jak wyroczni, nie ma mnie tam
RE: Wsparcie, strach - Malymis - 29-04-2026 Przyjęłam tabletki. Niestety badań krwi już nigdzie nie zdążyłam zrobić
RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 29-04-2026 To możesz jutro czy w sobotę. RE: Wsparcie, strach - Malymis - 29-04-2026 O 11.30 wzięłam miso. Lekkie skurcze od tego czasu miałam i raz poleciała krew w toalecie. Skrzepów żadnych nie zauważyłam, tylko mocno czerwona krew i ciągnąca się RE: Wsparcie, strach - Malymis - 29-04-2026 Dziewczyny czy brać jeszcze miso ? Od 14 byłam trzy razy w toalecie i tylko wtedy leciała krew mocno czerwona, ciągnącą się i biegunka. RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 29-04-2026 Moim zdaniem nie ma potrzeby. |