![]() |
|
Wsparcie, strach - Wersja do druku +- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net) +-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114) +--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121) +--- Wątek: Wsparcie, strach (/showthread.php?tid=9932) |
RE: Wsparcie, strach - Magnolia1994 - 28-04-2026 Melduje beta 1714 w 6 tygodniu i 5 dniu. Mega niska więc chyba nie będę robiła drugiej. RE: Wsparcie, strach - Malymis - 28-04-2026 (28-04-2026, 16:39)o_lisek napisał(a): Hej, trochę szkoda, że zdecydowałaś się wziąć mife wczoraj wieczorem, bo abo w nocy może być męczące. Proponowałabym przesunięcie akcji na jutro rano, jak najbardziej można wydłużyć odstęp między mifepristonem a misoprostolem. Co o tym sądzisz? RE: Wsparcie, strach - Xoxo - 28-04-2026 Hej, ja dzisiaj po 11 wzięłam pierwszą tabletkę. Już się stresuję jutrem RE: Wsparcie, strach - Malymis - 28-04-2026 (28-04-2026, 17:36)Xoxo napisał(a): Hej, ja dzisiaj po 11 wzięłam pierwszą tabletkę. Już się stresuję jutrem RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 28-04-2026 No i super, to mogłabyś wziąć misoprostol jak tylko wstaniesz rano. Aborcja trwa parę godzin, tak od 1 do 5 przeciętnie. Masz szansę do południa być po. A dzisiaj jakbyś wzięła miso o 22 to zerwałabyś i siedziała sama w nerwach, bo my pójdziemy spać. Możesz jutro zrobić pierwszą betę, a potem we czwartek/ sobotę/ poniedziałek drugą. W zależności od dostępności laboratoriów. RE: Wsparcie, strach - Malymis - 28-04-2026 (28-04-2026, 17:52)o_lisek napisał(a): No i super, to mogłabyś wziąć misoprostol jak tylko wstaniesz rano. Aborcja trwa parę godzin, tak od 1 do 5 przeciętnie. Masz szansę do południa być po. RE: Wsparcie, strach - Xxx8701xxx - 28-04-2026 Ja byłam na USG równy tydzień po. Akurat trafiłam w okienko lekkiego plamienia. Nie przyznałam się do abo, on tego nie zauważył, przynajmniej nic nie mówił. Jedynie o przeroście endometrium i polipie RE: Wsparcie, strach - Malymis - 28-04-2026 Nie wzięłam jeszcze miso a zaczęłam delikatnie krwawić... minęło 24 h od pierwszej tabletki... RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 28-04-2026 Hej, w słabych ciążach tak się zdarza. Ale krwawisz czy plamisz? Jeśli bedziesz czuła że rozkręca się poronienie i tak nie dasz rady spać, bo np boli, to weź jednak miso teraz czy zaraz. Jeśli to tylko plamienie to wtedy poczekaj do rana. RE: Wsparcie, strach - Malymis - 28-04-2026 (28-04-2026, 23:20)o_lisek napisał(a): Hej, w słabych ciążach tak się zdarza. Ale krwawisz czy plamisz? Jeśli bedziesz czuła że rozkręca się poronienie i tak nie dasz rady spać, bo np boli, to weź jednak miso teraz czy zaraz. Jeśli to tylko plamienie to wtedy poczekaj do rana. |