Kobiety w Sieci
Wsparcie, strach - Wersja do druku

+- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net)
+-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121)
+--- Wątek: Wsparcie, strach (/showthread.php?tid=9932)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wsparcie, strach - Magnolia1994 - 28-04-2026

Melduje beta 1714 w 6 tygodniu i 5 dniu. Mega niska więc chyba nie będę robiła drugiej.


RE: Wsparcie, strach - Malymis - 28-04-2026

(28-04-2026, 16:39)o_lisek napisał(a): Hej, trochę szkoda, że zdecydowałaś się wziąć mife wczoraj wieczorem, bo abo w nocy może być męczące. Proponowałabym przesunięcie akcji na jutro rano, jak najbardziej można wydłużyć odstęp między mifepristonem a misoprostolem. Co o tym sądzisz?
W którym tygodniu ciąży jesteś?
W czwartek będzie 8 tydzień. Jutro mam wolne w pracy dlatego to jest jedyny dzień kiedy mogę się zdecydować na akcje w spokoju.


RE: Wsparcie, strach - Xoxo - 28-04-2026

Hej, ja dzisiaj po 11 wzięłam pierwszą tabletkę. Już się stresuję jutrem


RE: Wsparcie, strach - Malymis - 28-04-2026

(28-04-2026, 17:36)Xoxo napisał(a): Hej, ja dzisiaj po 11 wzięłam pierwszą tabletkę. Już się stresuję jutrem
Ja również. Zwłaszcza że będę sama. Czy jutro warto zrobić badania krwi rano i za kilka dni powtórzyć ? Czy w dzień abo nie ma sensu ?


RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 28-04-2026

No i super, to mogłabyś wziąć misoprostol jak tylko wstaniesz rano. Aborcja trwa parę godzin, tak od 1 do 5 przeciętnie. Masz szansę do południa być po.
A dzisiaj jakbyś wzięła miso o 22 to zerwałabyś i siedziała sama w nerwach, bo my pójdziemy spać.
Możesz jutro zrobić pierwszą betę, a potem we czwartek/ sobotę/ poniedziałek drugą. W zależności od dostępności laboratoriów.


RE: Wsparcie, strach - Malymis - 28-04-2026

(28-04-2026, 17:52)o_lisek napisał(a): No i super, to mogłabyś wziąć misoprostol jak tylko wstaniesz rano. Aborcja trwa parę godzin, tak od 1 do 5 przeciętnie. Masz szansę do południa być po.
A dzisiaj jakbyś wzięła miso o 22 to zerwałabyś i siedziała sama w nerwach, bo my pójdziemy spać.
Możesz jutro zrobić pierwszą betę, a potem we czwartek/ sobotę/ poniedziałek drugą. W zależności od dostępności laboratoriów.
Dzięki za radę.  Chyba tak zrobię, że rano udam się na pobranie krwi i dopiero później abo. W sobotę bym powtórzyła wyniki. Czy warto się zapisać do lekarza na USG? Jeśli tak to na kiedy ?


RE: Wsparcie, strach - Xxx8701xxx - 28-04-2026

Ja byłam na USG równy tydzień po. Akurat trafiłam w okienko lekkiego plamienia. Nie przyznałam się do abo, on tego nie zauważył, przynajmniej nic nie mówił. Jedynie o przeroście endometrium i polipie


RE: Wsparcie, strach - Malymis - 28-04-2026

Nie wzięłam jeszcze miso a zaczęłam delikatnie krwawić... minęło 24 h od pierwszej tabletki...


RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 28-04-2026

Hej, w słabych ciążach tak się zdarza. Ale krwawisz czy plamisz? Jeśli bedziesz czuła że rozkręca się poronienie i tak nie dasz rady spać, bo np boli, to weź jednak miso teraz czy zaraz. Jeśli to tylko plamienie to wtedy poczekaj do rana.


RE: Wsparcie, strach - Malymis - 28-04-2026

(28-04-2026, 23:20)o_lisek napisał(a): Hej,  w słabych ciążach tak się zdarza. Ale krwawisz czy plamisz? Jeśli bedziesz czuła że rozkręca się poronienie i tak nie dasz rady spać, bo np boli, to weź jednak miso teraz czy zaraz. Jeśli to tylko plamienie to wtedy poczekaj do rana.
Właśnie się zaczęło krwawienie...