Regulamin forum
I. Słowo wstępu

Poniższy regulamin jest oparty na zasadach netykiety i dobrego wychowania - powinieneś instynktownie wyczuwać, co jest dozwolone, a co nie. Ponad tymi suchymi regułami stoi zdrowy rozsądek, dlatego też nieznajomość regulaminu bądź słowa „nie widziałem punktu, który tego zabrania” nie stanowią żadnego wytłumaczenia. Głowna zasada to „nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe”.

II. Postanowienia Ogólne

1. Zabronione jest posiadanie więcej niż jednego konta przez użytkownika.
2. Zabronione jest obrażanie innych użytkowników, używanie słów powszechnie uznawanych za wulgarne i odwoływanie się do podziałów rasowych, religijnych etc.
3. Zabronione jest zamieszczanie na forum treści niezgodnych z polskim prawem oraz podawanie do nich odnośników.
4. Administrator ma prawo zmienić login użytkownika, usunąć jego avatar, zdjęcie osobiste i/lub podpis, jeśli są one niezgodne z regulaminem.
5. Zabronione jest wysyłanie wiadomości z namolną prośbą o wypowiedzenie się w jakimkolwiek temacie
6. Zabronione jest reklamowanie swoich stron poza wyznaczonymi do tego miejscami.
7. Zabronione jest dodawanie do Galerii zdjęć naruszających prawa autorskie, prawa i uczucia osób trzecich, zawierających treści uważane za obsceniczne lub wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej etc. Administratorzy zastrzegają sobie prawo usunięcia zdjęć w przypadku ich niezgodności z regulaminem, polskim prawem lub w innych, wyjątkowych sytuacjach.
8. Zabronione jest rozsyłanie wiadomości prywatnych zawierające treści naruszające prawa i uczucia osób trzecich, zawierające treści uznawane za obraźliwe.
9. Zabronione jest przedstawianie ofert sprzedaży leków jak również sugerowanie gdzie można je nabyć.
10. Każdy użytkownik forum na prawo zgłosić do moderacji sytuację naruszającą ninijeszy regulami.
11. W każdej sytuacji nie uwzględnionej w regulaminie decydujący głos należy do Administratora.

III. Zakładanie tematu, pisanie postów

1. Nowy temat można założyć dopiero po upewnieniu się, że nikt wcześniej nie stworzył podobnego.
2. Zabronione jest umieszczanie tematu w niewłaściwym dziale bądź tworzenie tego samego wątku w kilku podforach jednocześnie.
3. Zabronione jest zakładanie tematów z pytaniami, na które odpowiedzi można znaleźć w Wiki. Forum służy do wyjaśniania bardziej skomplikowanych zagadnień.
4. Zabronione jest pisanie postów niewiele wnoszących do tematu, składających się z jednego lub kilku słów, samych emotikon etc.
5. Zabronione jest pisanie postów niezwiązanych z tematem (tworzenie off-topiców).
6. Zabronione jest pisane postów w całości wielkimi literami, kolorem, zmienioną czcionką itp. Tego typu opcje można stosować jedynie w celu wyróżnienia części swojej wypowiedzi.
7. Zabronione jest dublowanie postów (pisanie nowego posta bezpośrednio pod swoją ostatnią wypowiedzią). Jeśli chcesz coś dodać - użyj opcji „edytuj”.
8. Tematy na forum to nie miejsce dla prywatnych dyskusji. Do kontaktu z konkretnym użytkownikiem służą prywatne wiadomości.
9. Staraj się przestrzegać zasad ortografii oraz interpunkcji.

IV. Spory, blokady kont oraz banlista

1. W sprawach roszczeniowych, tylko Administrator strony może podjąć jakiekolwiek działania, i tylko on podejmuje decyzje odnośnie zbanowania, czy przychylenia się do żądań. Uprasza się o nie męczenie, Moderatorów e-mailami, i prośbami na PW. Moderator, jest tylko narzędziem w rękach Administratora – pamiętaj o tym!
2. Jeśli nie zgadzasz się, z decyzją Administratora, zawsze możesz napisać e-maila, do niego wyjaśniającego, dlaczego, jego decyzja cię nie zadowala, Administrator na pewno, ustosunkuje się do twego tłumaczenia.
3. Jeśli chcesz skontaktować się z Administratorem koniecznie w tytule podaj nick który użyty został przy rejestracji. To bardzo ułatwia pracę. 4. Trolling nie jest akceptowany na forum. Uczestnik który zakłóca spokój zostaje natychmiast usunięty z listy aktywnych bez podania wyjaśnienia.
5. Nadrzędnym celem Administratora jest ochrona dobra użytkowników, jeśli Administrator uzna że tak wymaga sytuacja a jego działanie jest sprzeczne z regulaminem decyzja taka uznawana jest za niepodważalną.
6. Istnieje system ostrzeżeń które zostaną przyznane użytkownikowi w przypadku naruszen niniejszego regulaminu. Ostrzeżenie mogą być nadawane czasowo jak i na stałe w zależności od dokonanego przekroczenia. Administrator jest jedynym użytkownikiem który dokonuje oceny przewinienia majac na uwadze dobro pozostałych użytkowników.