Ogłoszenie: Infolinia Kobiet w Sieci oraz Wsparcie psychologiczne
W ramach tematyki, wokół której się poruszamy możecie z nami skontaktować się nie tylko drogą poprzez forum, ale również telefonicznie.

Nasze telefony to: 725 892 134 ,737 769 715  

Ponieważ grupę wolontariuszek stanowią kobiet nie zrzeszone w żadnej organizacji, a telefon uruchomiony za własne pieniądze, miło nam będzie jeśli w ramach podziękowania doładujesz nam konto symboliczną kwotą 5,00 zł. 
Z góry bardzo dziękujemy. 

Zachęcamy również do "polubienia" fb'owego portalu Kobiet w Sieci, na którym będą pojawiały się aktualne informacje dotyczące działalności Grupy.
https://www.facebook.com/kobiety.wsieci/


Decyzją trybunału konstytucyjnego, my organizacje pomocowe, musiałyśmy wziąć odpowiedzialność za osoby mieszkające w Polsce, które z różnych powodów podejmują decyzję o aborcji. Między innymi otworzyłyśmy wsparcie psychologiczne dla tych, które nie radzą sobie z aborcją.

Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje takiej rozmowy to:
1. możesz napisać mail na adres [email protected] i umówić się na rozmowę telefoniczna, w dowolnym dla ciebie czasie
2. możesz zadzwonić na numer 22 30 707 91 w każdy wtorek i czwartek od godziny 12-14 i uzyskać "szybką" konsultację psychologiczną

Nie musisz mieć stwierdzonych wad płodu czy innej tego typu sytauacji by potrzebować wsparcia i zadzwonić. Decyzja o aborcji może być łatwa, może być trudna, decydując się na aborcję doświadczamy całego wachlarza emocji. 

Jeśli tylko potrzebujesz wsparcia-jesteśmy dla Ciebie.