Kobiety w Sieci
Skąpy okres po akcji - Wersja do druku

+- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net)
+-- Dział: A jak antykoncepcja/ Contraceptives (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Kręci sie kręci... cykl za cyklem / Spins around... cycle by cycle (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Skąpy okres po akcji (/showthread.php?tid=7478)

Strony: 1 2


Skąpy okres po akcji - ivanka - 12-08-2022

Cześć dziewczyny, 

Czy taki skąpy okres to normalna sprawa?
Po samej akcji która zrobiłam w czerwcu dostałam okres praktycznie w terminie po 4 tyg, był skąpy, ale teraz od wczoraj (okres wypada mi też w terminie w tym cyklu) mam totalnie znikome plamienie, które nie chce się rozkręcić, choć zobaczę dziś i jutro bbo będę mieć więcej ruchu.
Czy to normalne?
Jak to wyglądało u was?


RE: Skąpy okres po akcji - Kredka - 12-08-2022

Pierwszą @ po akcji dostałam bardzo mocny, a następny to było jakie plamienie i trochę krwi.


RE: Skąpy okres po akcji - ivanka - 12-08-2022

Czyli to pewnie normalne zawirowania hormonów :)


RE: Skąpy okres po akcji - o_lisek - 13-08-2022

Hej, i jak rozkręciła się miesiączka?
A nie masz anemii albo właśnie zaburzeń hormonalnych?
Miesiączka też się zmienia w życiu. U mnie pp aborcji zrobiła się słabsza na stałe. Jest coraz krótsza i mniej krwawa, ale ja też już mam 40 lat, myślę że to zwiastun nadchodzącej menopauzy.


RE: Skąpy okres po akcji - ivanka - 25-10-2022

Przeoczyłam lisek Twój post. Ogólnie miesiączki mam już w normie poza tym od akcji początek okresu to u mnie ciagle plamienie i dopiero później się rozkręca. Teraz już drugim dzień lekkie plamienie i cisza, jestem po operacji ręki niecały miesiąc wiec nie wiem , ,może narkoza i leki które przyjmowałam jakiś wpływ ba cykl miały . Ciąża to na pewno nie jest, ale już delikatnie się stresuje ?


RE: Skąpy okres po akcji - o_lisek - 25-10-2022

Hej, moim zdaniem to raczej może wskazywać na nadmierne napięcie w obrębie mięśni dna miednicy. Ja bym rekomendowała wizytę u fizjoterapeutki uroginekologicznej. Ale oczywiście bazuję na doświadczeniu życiowym, nie jestem specjalistką.


RE: Skąpy okres po akcji - ivanka - 25-10-2022

Oo to mnie zaskoczyłaś z tym napięciem:) bo prędzej srawialam na jakieś zaburzenia hormonalne , oby nie polipy i mięśniaki


RE: Skąpy okres po akcji - o_lisek - 25-10-2022

Ja nie widzę podstaw żeby szukać w hormonach skoro chodzi o to powolne rozkręcanie się miesiączki, ale jak mówiłam, nie jestem specjalistką.


RE: Skąpy okres po akcji - misia08 - 26-10-2022

U mnie po założeniu wkładki miedzianej miałam tak z okresem. Trzy dni się rozkręcało powoli, później normalne krwawienie a potem znowu przez kilka dni się kończyło jakby skończyć nie mogło


RE: Skąpy okres po akcji - ivanka - 27-10-2022

Mam wrażenie, ze przed akcja szybciej mi się miesiączka rozkręcała . Dzis to mam istny potop ale biorę od 3tyg tez leki przeciwzakrzepowe wiec pewnie dlatego . Po akcji mogą się zmieniać tak cykle i ich przebieg ?