Kobiety w Sieci
Wsparcie, strach - Wersja do druku

+- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net)
+-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121)
+--- Wątek: Wsparcie, strach (/showthread.php?tid=9932)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wsparcie, strach - Malymis - 07-05-2026

Hej, dziękuję Wam za wsparcie. Dziś byłam na USG i wszystko jest w porządku


RE: Wsparcie, strach - Figle migle - 07-05-2026

(07-05-2026, 22:44)Malymis napisał(a): Hej, dziękuję Wam za wsparcie. Dziś byłam na USG i wszystko jest w porządku
Hej. Szukam pomocy. Właśnie wydalilam zarodek . Dalej coś wisi, co w takim przypadku zrobić , wiesz może?