Kobiety w Sieci
Wsparcie, strach - Wersja do druku

+- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net)
+-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121)
+--- Wątek: Wsparcie, strach (/showthread.php?tid=9932)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 27-04-2026

A przypomnij w którym tygodniu ciąży robiłaś aborcję?


RE: Wsparcie, strach - Kkkkkk - 27-04-2026

Niby od ostatniej miesiączki 8+3 ale według mnie trochę mniej


RE: Wsparcie, strach - Żabcia2102 - 27-04-2026

Dziewczyny u mnie wzrost bety. W sobotę robiłam 3552 a dzis 4549. Masakra jest przyrost…


RE: Wsparcie, strach - Kkkkkk - 27-04-2026

(27-04-2026, 18:25)o_lisek napisał(a): A przypomnij w którym tygodniu ciąży robiłaś aborcję?
I nie wiem co mam robić. Może jednak zrobię jeszcze w środę ?


RE: Wsparcie, strach - Kkkkkk - 27-04-2026

(27-04-2026, 19:56)Żabcia2102 napisał(a): Dziewczyny u mnie wzrost bety. W sobotę robiłam 3552 a dzis 4549. Masakra jest przyrost…
O matko ??masakra to ja też się boje ze u mnie może tak być ?


RE: Wsparcie, strach - Kkkkkk - 27-04-2026

(27-04-2026, 18:25)o_lisek napisał(a): A przypomnij w którym tygodniu ciąży robiłaś aborcję?
Dokładnie 8+3. To jest dobry spadek od tego 13 kwietnia odkąd dowiedziałam się o tej ciąży. Czy jednak warto do tej dzisiejszej zrobić jeszcze w środę ?


RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 27-04-2026

Na tym etapie beta fizjologicznie rośnie jeśli jest ciąża, więc ten spadek u Ciebie daje gwarancję sukcesu. Gdybyś była bardziej w 10 czy 12 tc to wtedy beta naturalnie spada - dlatego pytałam o tydzień ciąży w momencie aborcji. Możesz świętować.


RE: Wsparcie, strach - Kkkkkk - 27-04-2026

(27-04-2026, 22:19)o_lisek napisał(a): Na tym etapie beta fizjologicznie rośnie jeśli jest ciąża, więc ten spadek u Ciebie daje gwarancję sukcesu. Gdybyś była bardziej w 10 czy 12 tc to wtedy beta naturalnie spada - dlatego pytałam o tydzień ciąży w momencie aborcji. Możesz świętować.
Właśnie jak przypomniałam sobie betę z tego 13kwietnia a dziś zobaczyłam ten wynik to poczułam taka ulgę. Dziękuję     :D    buzki


RE: Wsparcie, strach - Malymis - 28-04-2026

Hej, wczoraj o 22 przyjęłam pierwsza tabletkę. Dzisiaj zaczynam akcje. Mogę liczyć od Was na porady? Będę sama i zaczynam mnie to przerażać....


RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 28-04-2026

Hej, trochę szkoda, że zdecydowałaś się wziąć mife wczoraj wieczorem, bo abo w nocy może być męczące. Proponowałabym przesunięcie akcji na jutro rano, jak najbardziej można wydłużyć odstęp między mifepristonem a misoprostolem. Co o tym sądzisz?
W którym tygodniu ciąży jesteś?