![]() |
|
Wsparcie, strach - Wersja do druku +- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net) +-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114) +--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121) +--- Wątek: Wsparcie, strach (/showthread.php?tid=9932) |
RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 27-04-2026 A przypomnij w którym tygodniu ciąży robiłaś aborcję? RE: Wsparcie, strach - Kkkkkk - 27-04-2026 Niby od ostatniej miesiączki 8+3 ale według mnie trochę mniej RE: Wsparcie, strach - Żabcia2102 - 27-04-2026 Dziewczyny u mnie wzrost bety. W sobotę robiłam 3552 a dzis 4549. Masakra jest przyrost… RE: Wsparcie, strach - Kkkkkk - 27-04-2026 I nie wiem co mam robić. Może jednak zrobię jeszcze w środę ? RE: Wsparcie, strach - Kkkkkk - 27-04-2026 (27-04-2026, 19:56)Żabcia2102 napisał(a): Dziewczyny u mnie wzrost bety. W sobotę robiłam 3552 a dzis 4549. Masakra jest przyrost… RE: Wsparcie, strach - Kkkkkk - 27-04-2026 Dokładnie 8+3. To jest dobry spadek od tego 13 kwietnia odkąd dowiedziałam się o tej ciąży. Czy jednak warto do tej dzisiejszej zrobić jeszcze w środę ? RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 27-04-2026 Na tym etapie beta fizjologicznie rośnie jeśli jest ciąża, więc ten spadek u Ciebie daje gwarancję sukcesu. Gdybyś była bardziej w 10 czy 12 tc to wtedy beta naturalnie spada - dlatego pytałam o tydzień ciąży w momencie aborcji. Możesz świętować. RE: Wsparcie, strach - Kkkkkk - 27-04-2026 (27-04-2026, 22:19)o_lisek napisał(a): Na tym etapie beta fizjologicznie rośnie jeśli jest ciąża, więc ten spadek u Ciebie daje gwarancję sukcesu. Gdybyś była bardziej w 10 czy 12 tc to wtedy beta naturalnie spada - dlatego pytałam o tydzień ciąży w momencie aborcji. Możesz świętować.
RE: Wsparcie, strach - Malymis - 28-04-2026 Hej, wczoraj o 22 przyjęłam pierwsza tabletkę. Dzisiaj zaczynam akcje. Mogę liczyć od Was na porady? Będę sama i zaczynam mnie to przerażać.... RE: Wsparcie, strach - o_lisek - 28-04-2026 Hej, trochę szkoda, że zdecydowałaś się wziąć mife wczoraj wieczorem, bo abo w nocy może być męczące. Proponowałabym przesunięcie akcji na jutro rano, jak najbardziej można wydłużyć odstęp między mifepristonem a misoprostolem. Co o tym sądzisz? W którym tygodniu ciąży jesteś? |