![]() |
|
Wsparcie, strach - Wersja do druku +- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net) +-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114) +--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121) +--- Wątek: Wsparcie, strach (/showthread.php?tid=9932) |
RE: Wsparcie, strach - Magnolia1994 - 21-04-2026 Słabo. Pół dnia mdłości później też niedobrze ale nie wymiotuje. Gorzej niż w ciąży chcianej bo dochodzą nerwy kiedy dotrą tabletki... RE: Wsparcie, strach - Anna98 - 22-04-2026 Rozumiem to. Postaraj się zrobić dla siebie coś miłego - wiem, że to słaba rada w takich okolicznościach, ale jakby to nie brzmiało, naprawdę pomaga. Przez te nerwy możesz wymiotować. Tabletki na pewno do ciebie dotrą, to kwestia czasu RE: Wsparcie, strach - xxxolivxxx - 22-04-2026 (22-04-2026, 06:10)Anna98 napisał(a): Rozumiem to. Postaraj się zrobić dla siebie coś miłego - wiem, że to słaba rada w takich okolicznościach, ale jakby to nie brzmiało, naprawdę pomaga. Przez te nerwy możesz wymiotować. Tabletki na pewno do ciebie dotrą, to kwestia czasu RE: Wsparcie, strach - Magnolia1994 - 22-04-2026 (22-04-2026, 21:40)xxxolivxxx napisał(a): Ja się martwię w tamtym tyg wh wysłało i nic. W tym wow. Zaraz bedzie 9t,bozeXD koszmar RE: Wsparcie, strach - Magnolia1994 - 25-04-2026 Nie wiem w sumie po co pisze, ale może jakaś dziewczyna będzie szukała jakichkolwiek informacji kiedyś. Wczoraj wzięłam mife, było mi niedobrze i zimno. Dziś nadal niedobrze i spałam pół dnia. Godzinę temu miso, krwawię na poziomie 2 dnia okresu, strasznie mi zimno aż się trzęsę mimo że leżę na podłogowce w polarze i pod kocem. Dam znać jak coś się zmieni. RE: Wsparcie, strach - xxxolivxxx - 25-04-2026 Nie boj sie tez tak miałam później silne krwawienie krew trysnęła jak z kranu a i skrzepy były, potem myślałam ze jeden większy a to taki glutek wielkości fistaszka małego….masakra widok trauma dla mnie
RE: Wsparcie, strach - Magnolia1994 - 25-04-2026 (25-04-2026, 21:22)xxxolivxxx napisał(a): Nie boj sie tez tak miałam później silne krwawienie krew trysnęła jak z kranu RE: Wsparcie, strach - Magnolia1994 - 25-04-2026 Boli brzuch, ból taki nie wiem czy 3 na 10? Wzięłam wcześniej 400 ibupromu. Dostałam biegunkę ale na sedesie też poczułam jakby coś wyleciało z pochwy. Nie duże więc pewnie skrzep, ale może to to? RE: Wsparcie, strach - Xxx8701xxx - 26-04-2026 I jak sytuacja? RE: Wsparcie, strach - Magnolia1994 - 26-04-2026 Skurcze się wyciszają. Boli ciągle tak 4/10, spróbuję iść spać bo mi słabo z nie wysłania i tracę trochę kontakt z rzeczywistością pomiędzy skurczami. Kurcze na początku samym dosłownie jak tylko dostałam biegunkę było uczucie dwóch większych kawałków tkanki ale na tyle małe i nie sprawiające wrażenia że nie myślałam że to to. Później się rozkręciły skurcze, fala krwi i skrzepów ale już bez tego. Mam nadzieję że to było to i się udało. Idę spać bo za 3 godziny wstanie maluch. |