Kobiety w Sieci
Ciąża została? Pomocy - Wersja do druku

+- Kobiety w Sieci (https://www.maszwybor.net)
+-- Dział: ABORCJA! bieżące alerty i informacje (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=114)
+--- Dział: Informacje must have. (https://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=121)
+--- Wątek: Ciąża została? Pomocy (/showthread.php?tid=9876)

Strony: 1 2


RE: Ciąża została? Pomocy - o_lisek - 05-03-2026

Po aborcji tabletkami miesiączka wraca bardziej po 6-8 tygodniach a nie po 4. Macica Ci sie jeszcze oczyszcza, dlatego test wychodzi ppozytywny.
Jeśli jesteś w stanie znosić ten brak pewności to czekaj dalej i rób testy co tydzień.


RE: Ciąża została? Pomocy - xxmeduzaxx - 14-04-2026

Zrobiłam wtedy badania beta spadała po tygodniu test wyszedł negatywny. Krwawienie ustapilo.
01.04.2026 dostałam okres bardziej obfity niż zawsze że skrzepami trwał do 7.04.2026 też dłużej niż zwykle. Krwawienie ustapilo a dziś tj. 14.04 znowu się pojawiło takie bardziej plamienie czy tak może jeszcze hyc skoro abo było 08.02?


RE: Ciąża została? Pomocy - Xxx8701xxx - 14-04-2026

Może być. Może jeszcze nie oczyściłaś się do końca po akcji