Kobiety w Sieci

Pełna wersja: Skąpy okres po akcji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć dziewczyny, 

Czy taki skąpy okres to normalna sprawa?
Po samej akcji która zrobiłam w czerwcu dostałam okres praktycznie w terminie po 4 tyg, był skąpy, ale teraz od wczoraj (okres wypada mi też w terminie w tym cyklu) mam totalnie znikome plamienie, które nie chce się rozkręcić, choć zobaczę dziś i jutro bbo będę mieć więcej ruchu.
Czy to normalne?
Jak to wyglądało u was?
Pierwszą @ po akcji dostałam bardzo mocny, a następny to było jakie plamienie i trochę krwi.
Czyli to pewnie normalne zawirowania hormonów :)
Hej, i jak rozkręciła się miesiączka?
A nie masz anemii albo właśnie zaburzeń hormonalnych?
Miesiączka też się zmienia w życiu. U mnie pp aborcji zrobiła się słabsza na stałe. Jest coraz krótsza i mniej krwawa, ale ja też już mam 40 lat, myślę że to zwiastun nadchodzącej menopauzy.
Przeoczyłam lisek Twój post. Ogólnie miesiączki mam już w normie poza tym od akcji początek okresu to u mnie ciagle plamienie i dopiero później się rozkręca. Teraz już drugim dzień lekkie plamienie i cisza, jestem po operacji ręki niecały miesiąc wiec nie wiem , ,może narkoza i leki które przyjmowałam jakiś wpływ ba cykl miały . Ciąża to na pewno nie jest, ale już delikatnie się stresuje ?
Hej, moim zdaniem to raczej może wskazywać na nadmierne napięcie w obrębie mięśni dna miednicy. Ja bym rekomendowała wizytę u fizjoterapeutki uroginekologicznej. Ale oczywiście bazuję na doświadczeniu życiowym, nie jestem specjalistką.
Oo to mnie zaskoczyłaś z tym napięciem:) bo prędzej srawialam na jakieś zaburzenia hormonalne , oby nie polipy i mięśniaki
Ja nie widzę podstaw żeby szukać w hormonach skoro chodzi o to powolne rozkręcanie się miesiączki, ale jak mówiłam, nie jestem specjalistką.
U mnie po założeniu wkładki miedzianej miałam tak z okresem. Trzy dni się rozkręcało powoli, później normalne krwawienie a potem znowu przez kilka dni się kończyło jakby skończyć nie mogło
Mam wrażenie, ze przed akcja szybciej mi się miesiączka rozkręcała . Dzis to mam istny potop ale biorę od 3tyg tez leki przeciwzakrzepowe wiec pewnie dlatego . Po akcji mogą się zmieniać tak cykle i ich przebieg ?
Stron: 1 2