30-04-2026, 14:49
(30-04-2026, 14:48)Żabcia2102 napisał(a):Jestem w szpitalu. Czekam na łyżeczkowanie. Jeśli jutro hcg spadnie idę do domu.(29-04-2026, 23:50)Xxx8701xxx napisał(a): Gdzieś tutaj w wątkach była już sytuacja dziewczyny której też tak beta po abo rosła jak Tobie. Nie była to ciąża tylko część tkanek ciążowych (nie zarodek) pozostały w macicy i organizm sztucznie produkował hormon. U niej skończyło się to dobrze. A masz jeszcze miso?

