Błagam o pomoc
#20
(30-04-2026, 14:48)Żabcia2102 napisał(a):
(29-04-2026, 23:50)Xxx8701xxx napisał(a): Gdzieś tutaj w wątkach była już sytuacja dziewczyny której też tak beta po abo rosła jak Tobie. Nie była to ciąża tylko część tkanek ciążowych (nie zarodek) pozostały w macicy i organizm sztucznie produkował hormon. U niej skończyło się to dobrze. A masz jeszcze miso?
Jestem w szpitalu. Czekam na łyżeczkowanie. Jeśli jutro hcg spadnie idę do domu.
Dodatkowo jestem w szoku bo to była wczesna ciąża. Myślałam że będzie ok, wzięłam 4 tabletki miso i później dobrałam 2 i chyba było za mało…
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 27-04-2026, 20:13
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 27-04-2026, 21:16
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 27-04-2026, 21:41
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 27-04-2026, 22:10
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 27-04-2026, 22:50
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 27-04-2026, 23:15
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 28-04-2026, 23:26
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 28-04-2026, 23:30
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 08:50
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 29-04-2026, 09:24
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 14:03
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 29-04-2026, 18:38
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 19:43
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 21:35
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 29-04-2026, 21:27
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 21:36
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 29-04-2026, 21:53
RE: Błagam o pomoc - przez Xxx8701xxx - 29-04-2026, 23:50
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 30-04-2026, 14:48
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 30-04-2026, 14:49
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 30-04-2026, 15:07
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 01-05-2026, 06:50
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 01-05-2026, 08:49
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 01-05-2026, 09:28



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości