Błagam o pomoc
#5
(27-04-2026, 22:10)o_lisek napisał(a): Spoko, ale bez paniki. Niech wykona usg, poproś koniecznie o wydruk i opis. Cokolwiek nie wyjdzie na tym badaniu to jeśli da Ci skierowanie do szpitala - grzecznie weź i tyle. Nie ma obowiązku korzystać ze skierowań i iść do szpitala. To nie jest obowiązkowe :) szpital to też nie więzienie, nie trzeba się na nic zgadzać.
Na razie sprawdźmy co się wydarzyło.
Moim zdaniem najbardziej prawdopodobne jest, że ciąża była tak wczesna, że lekarz jej nie zauważył na usg. Plus pytanie czy ciąża jest w ogóle w macicy, czy może jednak w jajowodzie. Daj znać jutro buziak
I postaraj się nie zamartwiać. Nie ma ciąży z żelaza. Jeśli się okaże że nadal jesteś w ciąży to organizacja wyśle Ci leki ponownie bez płacenia za nie.
Ja już nie daję rady beczy chce się pozbyć problemu… jutro o 21 mam wizytę. Odezwę się pewnie koło 22. 
Na ostatniej wizycie szukał w jajowodach… powiedział że czysto. Powiedział też że nie ma zarodka… ja się tak bardzo boję… zamawiałam z wow… szybko przyszły ale w woreczku takim zgrzewanym… nie w opakowaniu oryginalnym… szło to z Francji… wysłali mi też receptę na podstawie której dostałam przesyłkę. Jestem w takim dołku psychicznym, że szukam już teorii spiskowych… że specjalnie lekarz mi nic nie powiedział, że leki które zamówiłam wcale nie były mogę i miso… to jest jakiś dramat
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 27-04-2026, 20:13
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 27-04-2026, 21:16
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 27-04-2026, 21:41
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 27-04-2026, 22:10
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 27-04-2026, 22:50
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 27-04-2026, 23:15
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 28-04-2026, 23:26
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 28-04-2026, 23:30
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 08:50
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 29-04-2026, 09:24
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 14:03
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 29-04-2026, 18:38
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 19:43
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 21:35
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 29-04-2026, 21:27
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 21:36
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 29-04-2026, 21:53
RE: Błagam o pomoc - przez Xxx8701xxx - 29-04-2026, 23:50
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 30-04-2026, 14:48
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 30-04-2026, 14:49
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 30-04-2026, 15:07
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 01-05-2026, 06:50
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 01-05-2026, 08:49
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 01-05-2026, 09:28



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości