27-04-2026, 20:13
Cześć dziewczyny. 10 dni temu miałam akcje. Był to około 5-6 tydzień. Byłam na USG po tygodniu lekarz niby powiedział że zarodka nie ma. W sobotę 24.04 byłam na becie 3552 a dzis 27.04 beta wzrosła do 4549
nie wiem co robić. Pomóżcie mi, doradźcie mi coś. Jestem strzępkiem nerwów
nie wiem co robić. Pomóżcie mi, doradźcie mi coś. Jestem strzępkiem nerwów

