Błagam o pomoc
#1
Cześć dziewczyny. 10 dni temu miałam akcje. Był to około 5-6 tydzień. Byłam na USG po tygodniu lekarz niby powiedział że zarodka nie ma. W sobotę 24.04 byłam na becie 3552 a dzis 27.04 beta wzrosła do 4549 :( nie wiem co robić. Pomóżcie mi, doradźcie mi coś. Jestem strzępkiem nerwów :(
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 27-04-2026, 20:13
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 27-04-2026, 21:16
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 27-04-2026, 21:41
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 27-04-2026, 22:10
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 27-04-2026, 22:50
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 27-04-2026, 23:15
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 28-04-2026, 23:26
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 28-04-2026, 23:30
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 08:50
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 29-04-2026, 09:24
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 14:03
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 29-04-2026, 18:38
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 19:43
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 21:35
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 29-04-2026, 21:27
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 29-04-2026, 21:36
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 29-04-2026, 21:53
RE: Błagam o pomoc - przez Xxx8701xxx - 29-04-2026, 23:50
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 30-04-2026, 14:48
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 30-04-2026, 14:49
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 30-04-2026, 15:07
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 01-05-2026, 06:50
RE: Błagam o pomoc - przez Żabcia2102 - 01-05-2026, 08:49
RE: Błagam o pomoc - przez o_lisek - 01-05-2026, 09:28



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości