APEL WYBORCZY DO KOBIET
#31
(24-05-2015, 22:54)pau napisał(a): Masz szczescie, ze siedzisz za granica..
..no ale wracam za dwa lata :/
Mamy kredyt we frankach, wiec czekamy!
Odpowiedz
#32
Duda zalamka
to na na premiera niech jeszcze dobiorą sobie Rydzyka!!!! :l
zly zly zly zly
ullallla jaka będzie z nich Kapela ..... idealne....jeden i drugi nadaje na tych samych fala...falach Radia :P
p.s.
poproszę 2 bilety na księżyc.... prosi
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#33
eh, naprawde na ten ksiezyc bym poleciala tam cisza i spokoj zapewne :) ale poczekajmy moze co Duda zrobi i czy zrobi to co obiecuje czy z zona sie tylko postaraja ubaw
Odpowiedz
#34
wiecie co.. ja to mam w d politykę, ale teraz gdy jestem w sytuacji w jakiej jestem.. mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć, zrobić coś głośno tylko muszę się zastanowić jak i co ..
krew mnie zalewa.. płacę w H podatków rocznie, składek na NFZ, a niedość, że leczę siebie i Syna prywatnie (bo ciągle NFZ nie ma miejsc i terminów) to nie mogę legalnie załatwić sprawy wiadomo jakiej.. CIEMNOGRÓD. Przekraczasz granicę i jesteś w niebie. a Tu.. piętno, wyrzuty, lęk, oszuści ogłoszeniowi.. ja pierd..ę ....idę zajaram aż :)
Odpowiedz
#35
Chory ten nasz kraj niestety wkurza mnie to że o mojej dupie decydują inni szkoda że rząd patrzy na wszystko przez pryzmat kościoła i ch... wie czego niby żyjemy w wolnym państwie a jak przyjdzie co do czego to wszystko pod górkę wczoraj słyszałam dobry tekst "gdyby mężczyźni mogli zachodzić w ciążę aborcja byłaby sakramentem" może to mocne stwierdzenie ale coś w tym jest
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości