Obfitość miesiączki
#31
Elena <3 , właśnie przeczytałam coś, co mnie pocieszyło (na grupie dot. poronień) i właśnie dziewczyna miała zaburzenia hormonalne, tak jak pisałaś :) cytuje: "U mnie pierwsza miesiączka była taka dość skąpa chociaż długa, druga zaczęła się brunatnymi plamieniami kilka dni, już myślałam że się kończy, a potem jak się rozkręciła to nie nadążałam za zmianą podpasek i całe krwawienie/plamienie trwało 20 dni. U mnie problemem okazały się zaburzenia hormonalne po poronieniu."
Odpowiedz
#32
Dziewczyny, teraz jeszcze coś wyczytałam na forum i tak się zastanawiam, napiszcie co myślicie.
Czytałam, że niektóre dziewczyny za długo chodziły z resztkami po abo/poronieniu i dostały zapalenia endometrium.
U mnie abo 15 grudnia, histeroskopia z usunięciem resztek 14 lutego (jeśli to były resztki po abo a nie polip), czyli 2 miesiące mogłabym chodzić z resztkami - czy to nie za długo? I czy lekarze by nie widzieli tych resztek na USG?
Odpowiedz
#33
Ja już się wypowiedziałam. Nie masz żadnego oczywistego, bakteryjnego zapalenia w macicy bo byloby widoczne w crp, w zapachu wydzieliny, bólu brzucha itp.
Zapalenie endometrium to coś innego. Można mieć takie zapalenie przewlekłe, o różnym natężeniu. Wiem że dr Janowiec zna się na tym.
A krwawienie pp zabiegu jest już inne? Czy podobne do wcześniejszego? Jak mówisz że krwawisz to bile jest tej krwi dziennie?
Odpowiedz
#34
Lisek, tak krwawienie po zabiegu jest inne, skąpe, mam na podpasce takie duże kropki krwi, bez "glutów". Do wczoraj był czerwony kolor, dziś już jest brązowy
Odpowiedz
#35
To dobrze, macica się goi, może w końcu przestaniesz krwawić.
Jeśli wyjdzie w histopatologii że miałaś polip to to może być przyczyną niekończącego się krwawienia, bo macica próbowała się go pozbyć, a skurcze generowały krwawienie.
Ale na razie to gdybanie. Spróbuj na chwilę odłożyć temat i zobaczysz za kilka dni.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości