Dziwny okres
#11
Wkładki miedziane, nie mają hormonów. Łącznie stosowałam je przez 10 lat.
Odpowiedz
#12
Hej, spadek libido na antykoncepcji hormonalnej jest powszechny. Wiele osób źle znosi pigułki ale jak je bierze wiele lat to nawet nie pamiętają że kiedyś miały inaczej. Do tego kobieca seksualność też się zmienia, rozwija wraz z wiekiem. No a to że reagujemy różnie na różnych partnerów też jest przecież normalne :)
Odpowiedz
#13
Misia, wlasnie najbardziej mnie te wkladki przekonuja. Nigdy nie mialam, ale wygoda mnie bardzo przekonuje. Bede sie konsultowac z ginekologiem :) Biore pod uwage tez podwiazanie jajnikow, ale to bym musiala ogarnac gdzies za granica i wczytac sie bardziej w to co i jak..

Lisek, u mnie to byl dramat. Sachara wieksza niz na pustyni, nic mnie z tamtym facetem nie ruszalo. Juz naprawde myslalam, ze to ze mna cos nie tak.. zwlaszcza, ze po odstawieniu tabletek przez lata cale bylo to samo. Na szczescie teraz jest zupelnie odwrotnie ale ta rysa na psychice po tamtym zostala i boje sie hormonow strasznie :D
Odpowiedz
#14
Dla mnie wkładka to super sprawa
Odpowiedz
#15
Malami u mnie jest podobnie , pierwszy dzień słabiej bo dopiero się rozkręca ,drugi dzień jest intensywny ,trzeci już słabszy, pod koniec trzeciego i początek czwartego zanika zupełnie na 5 dzień znowu leci jak w drugim dniu w 6 już tylko plamienie. Przypomniała mi się akcja jak przyjechał do mnie kurier z paczkami które niestety wnosiłam na 4 piętro razem z kurierem miałam luźne krótkie spodenki to był 5 dzień nie sądziłam że tak szybko i mocno mi poleci , pod koniec 3 kursu jak ze mnie walnęło to miałam aż całe nogi we krwi podejrzewam że to przez wysiłek , ale mina kuriera bezcenna w sumie moja też.
Odpowiedz
#16
Misia a przy wkładce miedzianej okres nie ciągnie się w nieskończoność?
Ja całe życie na tzw. bosaka albo na gumach, bo bałam się skutków ubocznych antykoncepcji hormonalnej :)
"Szczęście polega na tym - całe szczęście - by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów".
Odpowiedz
#17
Różnie jest. Są przypadki że przy miedzianej jest bardziej obfity. U mnie akurat było tak że trwał dłużej ok 7 dni. Ale dwa pierwsze i dwa ostatnie to nosiłam wkładkę higieniczną.

Teraz Od ponad roku mam levosert. I po dwa ch miesiącach od założenia nie mam krwawienia już. Super wygoda. Hehe
Odpowiedz
#18
Wiolomonisia, uff to nie jestem z ta przypadloscia sama :D ale wyobrazam sobie mine kuriera, to mi sie smiac chce :D.
Odpowiedz
#19
Kurcze, juz mogloby mi sie skonczyc to krwawienie, bo chce isc do ginekologa. Jakby mi zaproponowal cos co by mi skrocilo okres albo w ogole zatrzymalo to bajkaa :D
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości