antykoncepcja awaryjna bez recepty
#11
Wczoraj odwiedzilam 4 apteki na swoim osiedlu i tylko w jednej tabletka byla dostepna od reki.W 3 pozostalych twierdzili ze nie maja jej na stanie.Na pytanie czy wogole bedzie dostepna uslyszalam ze na dzien dzisiejszy trudno im powiedziec:(
W sobote bede w centrum to jeszcze popytam ale miny osob stojacych za mna w kolejce byly bezcenne:lol:
Odpowiedz
#12
oklasky
Jestem bardzo dumna z ciebie ;)
Czy mozesz napisać miasto i nazwy aptek?
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#13
Dla mnie mina właścicielki apteki głęboko wierzącej katoliczki była bezcenna:lol:
w mojej maleńkiej wiosce w aptece św . Stanisława (nazwa mówi sama za siebie:))usłyszałam, że tabletki Ela one nie ma i RACZEJ! nie będzie.
Odpowiedz
#14
Miasto Gdynia
Co do nazw aptek to nie zwrocilam za bardzo uwagi ale napewno byla "Dbam o zdrowie"i "Dom Lekow"
Wydaje mi sie ze byla jeszcze "Ikamed"czy cos takiego.
Odpowiedz
#15
A no i najwazniejsze,apteka ktora miala w sprzedazy ta tabletke to "Panaceum"i miesci sie u mnie w przychodni lekarskiej.
Odpowiedz
#16
a czy mozesz nam na priv wysłac adres tej przychodni?

Kobietojakinne, z ciebie również jestem bardzo dumna, pójść w gniazdo os :D szacun

prosze piszcze na priv gdzie są lub gdzie nie ma Ella one
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#17
Jestem w trakcie sprawdzania dostępności EllaOne i nastrojów jakie panują w związku ze sprawa w sieci aptek Wracam do Zdrowia. Ok 40 aptek w Północnej Polsce.
Odpowiedz
#18
Zauważyłam, że w niektórych aptekach internetowych Ellaone jest dostępna za 125pln. W sumie dobrze się w taką zaopatrzyć w razie wu.
Odpowiedz
#19
oczywiscie,

powinna taka tabletka być u każdej z nas, która stosuje anytkoncepcję w postaci prezerwatywy, kalendarzyka rodzinnego, czy wcale jej nie stosuje
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#20
Otóż EllaOne jest dostępna w tychże aptekach. Aptek jest ok 50. Lek jest na miejscu, bądź jest zamawiany pod klienta. Dostawy są dwa razy dziennie, wiec jest jeszcze tego samego dnia jeśli zamówi się go do południa.
Listę aptek znajdziemy pod linkiem:

http://www.wracamdozdrowia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=54

Nastroje nie są napięte w związku ze sprawa. Oczywiście mogą występować pojedyncze, skrajne przypadki nie wydania leku. Np gdy przyjdzie małolata i poprosi 10 sztuk. Głównie rozchodzi się o to, ze gdy pacjent jest wiarygodny i wie co chce kupić i kupuje to z głową to nie ma problemu. Skrajności wiążą się tez z poglądami osób pracujących za pierwszym stolem-zdarzaja się tacy "z sumieniem", ale za zwyczaj po prostu odsyłają osobę do sąsiedniej kasy, bo wypuszczenie pacjenta z apteki z pustymi rękami nie jest dewiza sieci. Pacjent ma być zawsze zadowolony.
Tak to wygląda :)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości