Brak zrozumienia w aborcji
#11
Tylko co to da, że wyczekasz  tych postów? chcesz w nich rady, poparcia, zrozumienia??? Większość tych ludzi 99,9999% ma to w d ... co się z Tobą stanie, jeśli chcesz aborcji to ją zrobisz i tyle nie potrzebujesz      " przyklaśnięcia " Siedzisz sama z córka ile ma córka ? Są żłobki, przedszkola, nianie itd. nawet jakbyś miła w pracy początkowo tylko na nianie zarabiać to jest to do ogarnięcia. TYlko trzeba chcieć, lament  i użalanie się jak jest żle nic nie pomoże. A jak jedna aborcja nie wypali, organizacja za darmo przysyła drugi zestaw.
Odpowiedz
#12
4 miesiące 
Znaczy wiesz ja jestem ogólnie pesymistką zawsze nastawiam się na najgorsze żeby się nie rozczarować ( nie wiem dlaczego mam tak odkąd pamiętam) wiem że aby niepotrzebnie się nakręcam a to tylko ryje mi psychikę jeszcze bardziej a przyklask innych nic mi nie da bo sama powinnam o sobie decydować i nie przejmować się opinią innych problem jest w tym że własna rodzina dojeżdża mnie jak może i chyba nie zdają sobie sprawy z tego jak ich słowa na mnie wpływają właśnie próbuje układać sobie w głowie wszystko stopniowo
Odpowiedz
#13
4 miesiące do niemowlę ma prawo płakać ile wlezie/ więc na chwile obecna masz ssaka.
Odpowiedz
#14
4 miesiące :O toż to jeszcze depresja poporodowa może przez Ciebie przemawiać...
"Szczęście polega na tym - całe szczęście - by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów".
Odpowiedz
#15
No właśnie łapie się na tym że nie potrafię się do niej uśmiechnąć jak wybucha płaczem to od razu chciałabym uciec jak najdalej od niej to mnie tak denerwuje bo przecież dbam o nią a nie umiem się cieszyć jestem zła sama na siebie czasem czuję się w tym tak samotna że nie idzie tego znieść
Odpowiedz
#16
Jak się rodzi dziecko nikt nie daje instrukcji jak do zmywarki, są dzieci bardzo trudne które nie śpią, słabo przybierają itd. każdy problem wcześniej czy pózniej daje się rozwiązać. Znajdź grupę mam może na e-mama które mają dzieci w Twoim wieku, takie forum bardzo pomaga rozwiązać problemy :)
Odpowiedz
#17
Dzień dobry w poniedziałek!
Chcecie się pośmiać do kawusi? Czuję że jestem w ciąży. Po robocie jadę po testy. Śmieszy mnie to do rozpuku.
Odpowiedz
#18
Lisku, życzę Ci aby testy pokazały to czego oczekujesz :)
Odpowiedz
#19
Kurde, to nie miało być tutaj, pomyliłam wątki :))))
Odpowiedz
#20
Teraz wam hita sprzedam wracam z małą ze spaceru jestem pod swoim blokiem patrzę bus poczty podjechał stałam i patrzyłam się jakbym co najmniej samolot zobaczyła xd laska wchodzi do klatki a ja się pytam czy ma coś do mnie  :rotfl:
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości