Skąpy okres po akcji
#11
Hej, nie, leki aborcyjne działają tylko chwilę. Mife 3 dni, miso kilka godzin. Ale jeśli coś może mieć wpływ na takie powolne rozkrecanie się miesiączki to spięcie w obrębie dna miednicy, choćby ze stresu podczas akcji. Ja bym poszła do fizjoterapeutki uroginekologicznej.
Odpowiedz
#12
Ale myślisz, ze poziom hormonów po tych tabletkach się nie zmienia drastycznie i od razu wraca do normy , chyba nie ? Akcje robiłam w lipcu jak dobrze pamietam . Oczywiście dziekuje za radę , będę szukać u siebie takiej fizjo , może to jest klucz. Udało mi się tez umówić do mojego lekarza na środę na usg piersi coroczne , wiec od razu tez sprawdzi moja macice dla świetego spokoju . Zawsze się obawiam jakiś polipów i mięśniaków , a chciałabym jeszcze zajść w ciąże kiedyś .
Odpowiedz
#13
Tabletki poronne nie ingerują w układ rozrodczy. Mife działa tyle co napisałam, 3 dni hamuje progesteron i koniec. Bardziej ciąża może powodować jakieś rozchwianie, ale też rzadko długofalowo. Owulacja wraca w ciągu 2 do 4 tygodni. Oczywiście można mieć inne problemy zdrowotne jednocześnie, np niedoczynność tarczycy może ujawnić się po ciąży, nawet krótkiej, bo ciąża zwiększa zapotrzebowanie na hormony tarczycy. Albo anemia może namieszać. Ale same leki do aborcji farmakologicznej nie mają wpływu na układ hormonalny długofalowo.
Odpowiedz
#14
Dzięki śliczne, wszystko jasne :) a te czarne wizje tych obrońców życia ze wywołują raka piersi to tez robią tylko wodę z mózgu ?
Odpowiedz
#15
No pewnie. Aborcja farmakologiczna jest metoda rekomendowaną pesel światową organizację zdrowia.
A skąd w ogóle pomysł szukania wiarygodnych informacji o aborcji u jej przeciwników? Przecież ci debile użyją dowolnego kłamstwa żeby zastraszać. To tak jakby szukać porad dotyczących pielęgnacji włosów u łysej osoby.
Odpowiedz
#16
Heh Lisek trafione porównanie
Odpowiedz
#17
Przepraszam za te znaki zapytania , one się wstawiają zamiast emotki. Absolutnie u przeciwników świadomie nie szukałam nigdy , ale jak kiedyś chciałam poczytać o skutkach ubocznych to te durnoty pierwsze mi wyskakiwały :/
Odpowiedz
#18
Bo tak działa Internet. Najlepiej szukać pomocy info u sprawdzonych źródeł.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości